Płatne ankiety

Czy wypełnianie ankiet w internecie jest opłacalne? Czy można to traktować jak pracę? Czy płatne ankiety mogą zastąpić regularne zatrudnienie? 

W sieci co jakiś czas pojawiają się reklamy nakłaniające użytkowników do wypełniania ankiet. W zamian oferują różnego typu benefity. Od punktów wymiennych na gotówkę, karty podarunkowe itp. po losowanie bardziej cennych nagród. Reklamy te bardzo często oferują wysoką stopę zysku z pozornie niewielką ilość pracy, jaką należy wykonać podczas wypełniania ankiet. Prawda jest jednak taka, że czas, który musisz poświęcić na wypełnienie takich ankiet jest długi. Zajmuje to zwykle około 20-30 min każda, pomimo zapewnień że ankieta zajmuje maksymalnie 5-15 minut.

W ciągu tego czasu najczęściej uzyskujesz wartość zwrotu nie większą niż kilka złotych. Zarobek ten jest także zwykle zamrożony na wiele miesięcy, ponieważ zwykle wypłaty są dostępne po uzyskaniu co najmniej 50 zł. Realnie rzecz ujmując, wypełnianie ankiet daje godzinowy zarobek znacznie niższy niż obecna najniższa pensja krajowa.

Doskonale zostało to przedstawione na blogu nety.pl, gdzie autor bloga przeprowadził test zarobków na ankietach. Przez miesiąc czasu wypełniał ankiety w 35 różnych serwisach oferujących taką usługę i wszystko udokumentował na swoim bloku. Jeżeli chcesz sprawdzić czy ankiety mogą być opłacalne, koniecznie sprawdź ten artykuł.


Publication date: 2022-07-01 18:05:13
Author: ANKIETER
Keywords:

ankietyzarabianie na ankietachwypełnianie ankietankiety